Rezerwacja

Rezerwacja


KONTAKT W SPRAWIE REZERWACJI

tel. 22 643 60 43
tel. 882 188 370

biuro@starlightcafe.pl

W celu dokonania rezerwacji prosimy o skorzystanie z formularza znajdującego się na stronie. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag pozostajemy w kontakcie w godzinach pracy StarLight Café.

WYDARZENIA INDYWIDUALNE I REZERWACJE FIRMOWE

StarLight Café to miejsce spotkań firmowych i prywatnych celebracji. W celu zorganizowania wydarzenia do dyspozycji pozostaje ponad 250 miejsc siedzących, dwa bary, sprzęt multimedialny i dwa niezależne poziomy. Aby poznać ofertę prosimy o kontakt pod numerem telefonu 882 188 380 lub wysłania zapytania na adres mailowy biuro@starlightcafe.pl


 

Poziom Antresoli

StarLight Café oferuje przestrzeń antresoli z dedykowanym barem, pełnym zapleczem multimedialnym oraz możliwością wydzielenia parkietu. To w pełni klimatyzowane pomieszczenie idealnie spełnia się podczas imprez firmowych, urodzin czy innych wydarzeń.

Do 150 osób

 

 

Bar StarLight Café

StarLight Café to dwa niezależne poziomy a na nich dwa bary, oferujące ponad 80 koktajli z karty oraz własne kreacje. Nasi  barmani przygotują indywidualne propozycje aby uświetnić Państwa wieczór.

Zapytaj o szczegóły 882 188 370

 

 

Sekcja Teatralna

StarLight Café oferuje przestrzeń z dedykowanymi telebimami i rzutnikami na wyłączność. Wygodne zabytkowe fotele, pochodzące z teatru muzycznego uświetnią każde spotkanie.

Do 50 osób

Reservation Bottom